KURUMSAL KİMLİK

Hakkımızda

MP PANEL ; Konyada Hazır Panel Duvar Yapı & Yalıtım Sistemlerinin Üretim ve Pazarlama Alanında Faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Sektördeki Hedefimiz;

 

Ürünlerimizi yapı sektörüne kazandırarak ısı yalıtım hesaplarında hesaba dahil edilebilmesine dolayısıyla binalarda ve yapılarda kullanılmasına ve milli ekonomiye önemli katkı yapmasının önünün açılmasına yol açmaktadır. Yapı sektörünü ve enerji verimliliği çalışmalarını önemli oranda etkileyecek olan bu ürünler faydalı olması dileğiyle tüm sektör ve teknik elemanlarla paylaşmak istiyoruz.

 

Sektörü tanıyan ve sektörde çevresi olan, 1989 dan beri tecrübesi olan ve sektörün içinde bir uzman olarak olarak, bu konuyla ilgili serzenişi her yerde duymakla birlikte herhangi ciddi bir girişim de görememiştendir. Yeni hazırladığımız ürünlerimizi sektöre bir katkı olarak sunuyoruz.

 

MİSYONUMUZ; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak...

 

VİZYONUMUZ; Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum...